Kedim Yavruları Bırakıyorr

Ruyaormann

Arkadaşlar kedim dün doğum yaptı. Mesela onları emziriyor falan ama sonra bi bakıyorum odalarda dolaşmaya başlıyor. Yavrular yalnız kalıyor dolaştıktan sonra gidiyor tekrar yanlarına ve sürekli bana gelip kendini sevdiriyor. Yavrular yalnız kaldığı için endişeliyim ve kedimin böyle onların yanından ayrılıp benim yanıma gelmesi doğal mı sizce

3 CEVAP

Haceli

Yani hep te yavruları emzircek deyil ya onunda sevgiye ihtiyacı var yani normal

BademSeker

Normal bir durum. Elbette dolaşacak sıkılıyor o da, ne zaman besleyeceklerini bilir geri giderler onlar. Bu arada kediler emzirirken sevilmeyi cok severler

Nadenge

Yeni doğum yapmış kedilerin sevgi ihtiyacı çok fazla oluyor. Bu hormonlarla alakalı bir durum. Bu dönemde daha fazla sevginizi göstermeye özen gösterin.