Tıraş Edilmiş Tüyler Ne Zaman Uzar

Cfr

3 gün önce sokakta tıraş edilmiş bir yavru kangal kırması gördüm. Yemek verdim. Sonra peşime düşdü. Kıyamadım bende, eve aldım. Şimdi keyfi yerinde. Ama kopegi resmen tıraş etmişler. Ne zaman eski haline döne bilir acaba

3 CEVAP

AdaCoco

Kendi bağışıklık sistemine göre değişir. Yaklaşık 3-5 ayda normal haline döner diye tahmin ediyorum.

3 aya eski haline gelir bence

gurkanguller

dedikleri gibi 3 ayda uzar ama tarş sahibi yapmış gerçek bir kuaför yapamış kim yaptıysa kötü kesmiş eminim sahibi vardır oturduğunuz yerin ekmek fırınlarına fotorafını koyun bence sahibi arıyordur