Mama Konusunda Yardım Lazım

Slp

Çok sayıda kedim var o yüzden bütçem sınırlı ve orta kalite bir mama arıyorum. 10kg üzeri almak durumundayım ve 300ü geçmeyi düşünmüyorum. Kedilerim kısırlaştırılmış. Golosi, felicia, spectrum, lavital. Bunları gördüm o fiyatlarda. Bunlardan ya da başka markalardan öneren olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

8 CEVAP

Slp

Matisse biraz pahalı düşüyor. Ben de golosi ve felicia arasındayım ama kararsızım

Slp

Mystic kullandım ama birkaçı sevmedi kedilerimden, ondan da öte sitede çok fazla kötü yorum görmüştüm. Gerçi sitede herkes başka bir şey diyor, o yüzden de kafam gittikçe karışıyor.

Slp

Brit premium da biraz pahalı olabilir. Yine de fiyat araştırması yaparım

Oqrenerde06

Golosi ya da felıcıa tercih edebilirsiniz biraz daha çıkarsanız matisse de iyi bir seçenek olabilir. 😊

Mystic e de bakın. İçeriği hiç fena değil

suuususu

Brit Premium da olabilir

Aynı şekilde bir sorunun içindeyim çok çeşit mama var bayadır araştırıyorum felicia dansa obivani daha çok öneriyorlar aynı girmadan olmasına rağmen

Slp

Obivanı hiç araştırmadım. Biraz da ona bakayım :)