Kedinin Göz Temizliği Ve Kum Önerisi

Ada1

Kedimin gözlerinde akıntı çok fazla. Crystalin drop ile temizliyordum ama bitti. Mavi siseli crystalin göz için kullanılabiliyor mu ? Başka önerisi olan var mı göz temizliği için ? Bir de tozu az bir kum önerirseniz sevinirim

6 CEVAP

tyguler

Youtube'da İlayda öztürk'ün kum denemeleri videolarına bakabilirsiniz.
Ben mırmır aktif karbonlu kullanıyorum iyi denebilir biz memnunuz.

Meloi

Evet kullanılıyor.Ben bu Crystalin i kullanıyorum

gulsundusmez

kılavuzunda yazmıyor mu? reflex kullanıyorum ben idare eder

shoto

Çam pelet, eğer kediniz alışmazsa orgakitty mısır koçanı kedi kumu kullanmanızı öneririm.

Minigimmm

En az 6-7 kum markasi deneyimlemiş biri olarak reflex aktif karbonlu diyorum. Ever clean ilk sirada tabi ama iyi bir bütçe gerekli onun için, reflex nerdeyse onunla yarışır durumda. Reflex kirmizi kutusu biraz fazla tozutuyodu ama suan yeşil kutusunu kullanıyorum toz olayida çok az. Topaklanma koku hapsetme ise mükemmel. Geçen ay vancat aktif karbonlu kullandim, bir arada kirmizi paketini kullanmiştim ikiside berbat. Aktif karbonlusunu temizlerken her kurek atisimda toz kalkiyodu kumun toz kokusu diğer odalardan duyuluyordu. Kokuyu hapsetme olayida çok kotuydu siz odanizdayken banyodan buram buram kediniz kakasini yaparken koku geliyor. Ve ilk zamanlar biraz iyi olsada 10 gun sonra hamurlaşma yapiyor her idrarindan sonra mecburen siliyodum altini. Yapişiyodu eriyodu cunku altinda. Reflexten şaşmam artık.

Merkan

Ben ılık su ile siliyorum sadece sonra da trixie gözyaşı lekesi temizleme solüsyonunu kullanıyorum

Kum olarakta everclean tek geçerim .. normalde feles kullanıyordum iki haftada bir kumu tümden değiştiriyordum ama evercleanı deneyince kumu tümden değiştirmeden üzerine ekleyerek bir buçuk ay dayandı ve koku gerçektende yoktu . Elimdeki kalan kumlar bitince ona devam edeceğim