Elime Tutuşturulan Mama

Cotontzu_Siri

bu sabah köpeğimi tıraşa götürdüğüm veteriner çıkışta elime mama tutuşturdu (ailem de sağolsun almak için ellerinden geleni yaptılar :/) markası proplan. içeriğini hiç beğenmedim. analiz değerleri yetersiz geldi. yetişkin maması. tavuklu balıklı bir içeriği var. tek iyi yanı köpeğimin yiyor olması. sizce vereyim mi? yoksa ısrarla başka mama mı alayım?

2 CEVAP

yasement

Ahah baslik tebessum ettirdi.d biz kedisinden memnun kalmistik proplanin. Ama sen yulafli bi mama tarifi yazmistin hazir mamalar ondan daha iyi olamaz asla :)

Cotontzu_Siri

Yazlıktayız ve yapma imkanım yok maalesef