Üstüne Basılan Yavru ,Kustu.nasil Normale Doner

Küçük oğlum akşam yemegimizde sofradan kalkarken kedimiz mavininde yemek yediğini görmeden ,üstüne basmış,fakat nereye basmış anlamadik.veterinerimiz birşey yok dedi ama mavi için yemek yemeğe kustu😟koşup oynamayı bıraktı,resmen kustu hayata,bu şok nasil geçer.zorma elimden besliyorum.daha iki aylık😔

6 CEVAP

Beyzaduman

Mama kabını daha kuytu bir yere koyarsanız, yerken de yalnız bırakıp sakinlik sağlarsanız zamanla travması geçecektir.

Berrefilizzz

Veterinere goturseniz

Ekindegss

Bence bir röntgen çekilse iyi olur karnına bastıysa iç organlarına zarar gelmiş olabilir.

Bu olayın üstünden bir hafta geçti ,iyi dedi veteriner ama yemek yemeğe karşı tranva oluşmuş olabilir .küsebilir diyor.fakat nasıl normale dönecek ,çok uzuluyorum

indovf

Yaş mamayla gönlünü almayı deneyebilirsiniz. Çoğu kedi yaş mamaya bayılır. Bir de daha çok oynatmaya çalışın oyuncaklarıyla falan.

İndovf bizde öyle yapmaya çalışıyoruz ama öyle mutsuzki.hep böyle büyüyecek sanki.yandik