Çok Tüy Döküyor

Kedimi sokaktan buldum 1 yaşına yaklaşıyor ve çok tüy döküyor veteriner normal diyor ama bi türlü önünü alamadık ne yapmalıyız

7 CEVAP

patili

maması tavukluysa balıklı mamaya geçin en kısa sürede. bir de sarımsaklı maya tableti + biyotin çinko tablet alıp bu ikisini kombin halinde kullanın. kürkü cok güçlenicdk dolayısıyla tüy dökümü %70 azalıcak.

sezind

Veteriner normal dediyse demek ki herhangi bir sorunu yok, her kedi az çok tüy döker. Siz hiç dökmemesini mi istiyorsunuz?

Hasta mı diye korktum tabiki tüy döksün sağlıklı olsun bana yeter çok teşekkür ederim

Cotontzu_Siri

Balıklı ve kaliteli bir mama kullanın. 2 haftada bir furminator kullanın. Her gün tarayın. Gimcat beauty paste kullanın. Mamasındaki sıvı oranını artırın (arada yaş mama kullanabilirsiniz). Tavuklu mama kullanıyorsanız alerjisi olabilir.

Ece5

Nd güzel bir mamadır kullanıyoruz tüy dökümü azaldı

Cotontzu_Siri

Acana pacifica

Hangi manayı önerirsiniz