Nd Mama Kullananlar Bakabilir Mi

hhBetyhh

Aşırı seçici bi kedim var nd almak istiyorum kedilerin çoğu seviyormuş sizin kediniz en çok hangisini seviyor?Kısır ama hareketi azalmadı o yüzden yetişkin mama vermekte çekinmiyorum,zaten çok zayıf

16 CEVAP

bircansafak

2 aydan yaşına kadar Nd kitten tavuklu narlı olanı , şimdi ise Nd tahılsız kuzu etli yaban mersinli olanı tüketiyo kedim hiç bir sağlık sorunu yaşamadı ayrıca tüy dökülme problemi yok denilecek kadar az