İkinci Kedi

Findikthecat

Merhaba sokakta annelerine araba çarpmış iki kedi buldum. Süt tozuyla ben besliyorum. 1 Aylık yoklar ama 22-23 günlükler birisi beyaz birisi Gri-beyaz. Kedim dişi kısır ama beyaz olana yavrusu gibi bakıyor çişini bile yaptırdı alıyor yalıyor yani çok sevdi ama grili olanı dövüyor patiliyor. Bende beyazlı olanı sahiplenip kedime arkadaş olarak. Diğerinide güzel bir yuvaya sahiplendirmek istiyorum. Ama bir sorun var.... Normalde babam evde kedi istemezdi ama onu ikna edebildim gibi ama bu sefer annem istemiyor ben bakamam diyor diyorum ben bakacağım... Çok çocukça olucak ama nasıl ikna edebilirim snsndmslsl

7 CEVAP

FA

Zamanla alışır bence..Şuan profildeki kedoşum, daha yeni doğmuşken kardeşiyle beraber kutuya konup bizim bahçeye bırakılmışlardı.Evde 1 kedi zaten vardı ve annem tabi ki bu bebekleri kabul etmedi.Biz de sahiplendireceğiz diyip eve aldık aynı gün bir de süt anne bulduk.Terasta baktım 3üne de.1 ay sonunda süt anneyi evine gönderdik, kardeşini de sahiplendirdik.Monimi isteyen kimse olmadı, bizimle kaldı.Ve annem şu an Sultan diye çağırıyor 😁

Biz de öyle 3 tane 2 günlük maalesef annesiz kediyi aldık eve ki evde zaten 2 kedi vardı. Annem istemedi ama tabiki dayanamaz aldık. Evdeki bir kedim annelik yaptı onlara birini kaybettik. Baktık ki annem yavrulara bağlanmış :)) hiç sahiplendirmeyi düşünmedik. Bence zamanla anneniz zaten kıyamaz. Zamana bırakın zaten daha buyutceksiniz söyle 1 ay falan geçsin anneniz birakmaz

Findikthecat

Upp

Findikthecat

???

Samirakpulat

Bilmiyorum zamanla alışır gibi geliyor.

Findikthecat

Uppp

Findikthecat

.....