Çok Acil Bu Köpek Hasta Mı?

pasakli_

Yolda bulduk ağlıyordu bu yavru evde hayvanlarımız olduğu için ne olur ne olmaz yıkayalım dedik yıkarken fark ettik. Yemeğini yedi. Banyodan sonra sulandırılmış yoğurt verdim. Şu an ağlıyor veterinere yolladık fotoğradını ama daha dönmedi. Hem bu yavrunun sağlığı hem de evdeki diğer çocukların sağlığı için çok önemli bu enfeksiyon bir hastalık olabilir mi? Ağız kenarı normal mi hasta mı şu an ağlıyor bu çocuk ne yapabilirim nolur yardım edin sabaha kadar idare edecek çözüm lazım

5 CEVAP

pasakli_

İnternette uçuk olabileceğini okudım emin de değilim. Fikri olan arkadaşlar kğtfen paylaşsın. Evde diğer köpeğimiz için vet. İn verdiği yara kremleri, sirke, sarı kantaron yağı var sabaha kadar mğdahele edebileceğim birşey var mı?

pasakli_

Güncel

baranertaga

İnşAllah kötü bir sorun değildir üste çıksın diye yazıyorum

Tarcin016

Bence vete gidene kadar evdeki diğer hayvanlardan ayrı bir yerde tutun önlem olarak. Geçmiş olsun.

pasakli_

sokağa çıkma yasağı sebebiyle vet kapalı açamayacakmış. dünden sonra hiçbir şey yemedi ishalli de var :(