1 Kuruşa Yaş Mama

Sulecrn

Acaba içeriği nasıl alinabilir mi ?

7 CEVAP

Hevesiniz kursağınızda kalsın istemem ama sepete sadece bir tane eklenebiliyor zaten.

Seymaaacaan

1 kuruşluk yaş mama için 10 lira kargo ödemek ne kadar mantıklı :/
İnsanlara kargo çok geldiği için yanında başka şeylerde alacaklar.
Tamamen satış taktiği olduğunu düşünüyorum..

Sulecrn

Evet en azından sokaktaki meleklere alinabilir aslında birçok kişi görürse sokaktakiler de doyar diye açtım soruyu

%5 tavuk, %55 yan ürün içeriyor. Benim tercih edeceğim bir mama olmaz açıkçası ama baya ucuzmuş. 😬

MERQ

Biraz pahalı! Stok ne kadar acaba? Sokak kedileri için tam bir fiyat performans canavarı, kral.

emreovec

Alışveriş yanında sokak hayvanları için bir farklılık olsun diye alınır. Neden olmasın. Bir kereden bir şey olmaz.

Feriyoki

Bana pek mantıklı gelmedi :/ tamam bir kuruş ama 10 tl de kargo ücreti vereceksin. İçeriğini pek beğenmedim. Sokaktaki kediler için alacaksanız daha iyi markalar da var yani şimdi kediler yemezse hevesiniz boşa gitmesin.