Uygun Kedi Kumu Öneriniz Nedir

Yusufizzt

5 kedi besliyorum uygun kedi kumu ne tavsiye edersiniz topluca alayım

6 CEVAP

alabalik32

Vancat aktif karbonlu

golsahyildirim

Feles marka kumu kullanmaya başladım, izlenimlerim iyi yönde. Toz yok, en güzeli bu. Şu aralar petlebi'de indirimdeydi sanırım :)

Betullsusam

vancat

burcingltkn

proline fıyat performans uurunu kkesınlıkle

bse_

Smart Cat çok güzel gerçekten topaklanıyor koku yapmıyor ve tozutma gibi şeyler henüz yaşanmadı. Bizim vaktimiz olmadığı için büyük market tarzı bir yere girdik ve 22 tl civarıydı sanırım farkı görürsünüz gerçekten ben beğendim, öneririm:)

Trcnoglum

Lindocat 20 kg 44 tl M A M A B A N K sitesinde