Beyaz Kaka

buse_

Kedim 7-8 saatten sonra ilk defa tuvaletini yaptı ve beyaz çıktı kum beyaz olduğu için çok belli olmuyor ama fotoğraftan bakabilirsiniz, nedeni nedir acaba?

10 CEVAP

Kaka değil çiş gibi bu. Yediği şeye göre anca açık/koyu kahverengi falan olabilir. Ya da ishalse sarı olur ama beyaz da mümkün değil sanki :))

emreovec

Çiş bu kaka değil.

MERQ

Keşke benim kedilerimin kakaları da öyle topak kum tutsa!

emreovec

Kediye inek sütü verilmez bu arada. Muhtemelen ishal oldu hayvan, kaka olduğuna eminseniz o zaman. Kediye süt vermeyin.

buse_

İnek sütü değil süt tozu yani direk süt olarak verdigimiz için öyle dedim yanlış anlaşılmasın inek sütünün bağırsak ve sindirim sistemine zararlı olduğunu biliyorum.

İnternettende baktım şimdi öyle bişey yok büyük ihtimalle çiş heralde

buse_

Hayır kaka çünkü yaparken biraz ses çıktı hemde baya sert.

buse_

@MERQ topaklanan alabilirsiniz benim kullandığım SmartCat

emreovec

Yani böyle topaklanan ve yassı kaka hayatımda görmedim ama kaka diyorsanız kakadır da beyaz kaka diyorsanız veterinere götürün sorunları bir çok sebeple olabilir.

buse_

Bilmiyorum zaten daha bugün aldık kediyi, mama yedi sadece ve genellikle süt içti o yüzden olmuştur diye düşünüyorum ama süttende beyaz kaka olurmu onuda bilmiyorum. Tabi çiş de olabilir

buse_

@Ebrugurkaracayir Evet dediğim gibi yanlış anlamışım internetten baktım, baya topaklandığı için kaka gibi gözükdü gözüme :D