Avrupa Yakası Kısırlaştırma Veteriner Önerisi

carlosffk

herkese merhaba, erkek british shorthair kedim için avrupa yakasında kısırlaştırma için veteriner arıyorum

2 CEVAP

Twitter da Tugay İnanoğlu veterinerle ilgili bir twit dizisi var. Pek çok köpeğin ihmalden dolayı öldüğüne dair. Bilemiyorum tabii. Bir uyarı olarak alabilirsiniz.

Minigimmm

Istanbul kemerburgaz da inanoğlu veteriner kliniğini duşunebilirsiniz. Çok hastasi var. Her cumartesi ameliyat operasyon gunu. Bir kedi girip diğeri çıkıyor. Tecrubesi olduğunu duşunuyorum. Bizim veteriner hekimimizde kendisidir Tugay İnanoğlu. Youtubeden exxenden izleyip bakabilirsiniz. Videolardaki gibi kucuk canlara karşı gayet ilgili ve sevecen. Bir kan alımında kedimden en az 3 kere özür dilemişligi var :) benim kedimde cins ve erkek. Bizde kisirlastirma icin konustugumuzda 15 dakikalik bir islem olduğunu erkeklerin, disilere göre daha kolay olduğunu iyilesme süreçlerinimde kolay atlatildigini hatta yakalik bile vermeyeceğini soylemisti.