Kulak İltihabı Yaşayanlar Tecrübelerinizi Bekliyorum

Tarcin016

Merhaba, geçtiğimiz günlerde kedimin kulakları yıkandı. Kulak uyuzu yokmuş ama kulakları aşırı kirliydi. Bugün veterinere gittik muayene için, kulağında iltihap varmış, kulakları hafif şişmiş. Otoskopla bakarken bize de gösterdi kulak zarı kıpkırmızıydı. Bunun nedenini bilen var mı? Bilen biri varsa paylaşırsa memnun olurum. İlaç verdi bugün kullanmaya başladık. Kulağı iltihaplanan bunu yaşayanlar tecrübelerini paylaşabilir mi? Teşekkür ederim.

5 CEVAP

Minigimmm

Çok geçmiş olsun. Benim kedimide sahiplendiğimizde kulak enfeksiyonu vardi. 2 ay boyunca uğraştık. Uygun olsun dedik yanlış yaptik bunla geçmez uğraştirir demisti ama dinlemedik hekimimizi bir damla verdi dediği gibi işe yaramadi daha sonra oridermyl adli bir ilac verdi oda tam olarak kesin sonuç vermeyince tekrar bir ilaç değişikliğine gitti. Easotic adli ilaç tüm sorunumuzu çözdü. Artik ortakulağa kadar ulaşmişti neyseki atlattik. Siz ne kullaniyorsunuz bilmiyorum ama umarım geçer gider. Biz hergun kulağini temizliyoduk kulak cubuğu yetmiyordu o şekil berbatti içerisi. En son kullandiğimiz ilaç tüm enfeksiyonu icerdeki pisliği atacak demisti hekimimiz. Ve ilaclari damlattiktan sonra soyledi mi gosterdi mi hekiminiz bilmiyorum ama kulagi iki parmak arasinda tutup dibe doğru damlanin icerdeki sesini duyana kadar masaj yapmalisiniz ki guzelce dağilsin ortakulağa ulaşsin

Tarcin016

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tarcin016

Yaşayanlar yorumlarınızı bekliyorum.

Tarcin016

Yaşayanlar deneyimlerinizi rica ediyorum.

Tarcin016