Acik Bir Goldenın Hayatı Söz Konusu

Zlatan

Merhaba ben yaz tatili için bi yerde çalışmaya başlamıştım hem üniye de para olur diyodum. Güzwl şık bir ofisti ta ki işimin ilk gününde balkonda o zavallıco goldenı görene kadar. Bildiğiniz boynunda zincir vardı ve çişini 2 kez oraya yaptı ve kakasını da hemde kakasını kuyruğuyla bi güzelde sildi gün içinde. Diş kaşıma kemiği bi yere düşmüştü zar zor aldım düşme tehlikesiyle. Zavallıcık boynunu acıtan ipe ragmen fayansta kayan tırnaklarıyla zar zor bi sandalyeyi kendine çekti onu ısırmaya başlamıştı çünkü. Adamın onu gezdirdiğini hiiiiiiçç sanmıyorum. Ve köpeğe yaş mama aldığımda zavallıcık önündeki yarım kuru ekmeğe talimken adam bana yedi o koy sen akşama veririm demişti ki bn dinlemedim o yokken verdim mamayı köpişcik poşetin bile yarısını yanlışıkla yedi. Çok heyecanlandı yerde migrostaki 1 tl lik dostluk mamalarından gördüm. Adamda ben paket alıyorum demişti zaten. Köpeğin durumu içler acısı ama köpek mutlu görünüyodu yinede. Ne yaparasam bu adamı kırmadan köpeğin hayatını iyileştirebilirim??bende işten çıkacağım çünkü.

16 CEVAP

RuzRuzo

Pislik adam yazık hayvana ya işten çıkacaksanız tehdit edin hatta böylece ekipleri çağırın alsınlar