Kedimde İc Kanama Olsayfi Simdiye Belli Olur Muydu ?

Benim1kedimvar

Dun bu saatlerde balkondan dustu tedavisini oldu simdi yatiyor . damar yolunu actiktan sonra cok bantalmislar çıkarırken cani cok acidi
Ic kanama olsaydi belli olur muydu .
Vet hekim ilk 24 saat cok kritik demisti

5 CEVAP

Benim1kedimvar

Şimdi uyuyor iştahı falan yerinde geldiğinde karnı açlıktan çökmüştü yaş mama verdim püre olarak . onu yiyor sadece karnı biraz daha yerine geldi çöküklüğü. su içmedi zaten yaş mamanın kendisinde su var birazda ben karıştırıyorum yarım saatte bir ağzına 1.5 cc su veriyorum . kumunu kullanıyo sadece çişini yaptı . Zaten normalde de günde 1 kere yapardı ve de aç diye kakasını yapmadığını düşünüyorum . Gece damar yolu çıkartıldı . Traş etmişler ama yinede etrafındaki tüyleri yolundu canı acıdı .

Goupe

Karnı yere sert çarptığından ezilmiş olabilir , zamanla geçecektir. . İç kanama olan kediler genelde ışıktan hoşlanmaz , uyur , göz bebekleri büyür. Çişini yapmış yemeğini yiyip suyunu içiyorsa sıkıntı yoktur. Kedinizin damağı yarılmış veya yara olmuşsa iyileşene kadar bu şekilde püre ve su ile beslemenizi tavsiye ederim.

Benim1kedimvar

Yine düzgünce yazamamışım

patili

şuan durumu nasıl?

Benim1kedimvar

Püre ile besliyorum. Sulandırılmış yoğurt ve sulandırılmış yumurta sarısı vermemin fayfası ve zararı var mı?