Gezdirme Tasması

Kurta057

GEZDİRME TASMASI İLE HAFTADA 3 VEYA 4 DEFA YARIM SAAT GEZDİRİYORUM BİR SIKINTI OLURUM HİÇ BİR KEDİ İLE TEMASI YOK KENDİ SİTEMİZDE GEZDİRİYORUM

11 CEVAP

Gezdirmeyin evet sıkılıyolar sonra deli deli hareketler yapıyolar ama yapcak bir şey yok. Başka bir kedinin dışkısıyla siz anlamadan temas edebilir. Çok ciddi hastalıklar var. Hiç riske girmeyin

haticeseven

düzenli olarak iç dış parazitlerini yaptırıyorsanız olmaz

hastalıklar var riskli birşey bence yapmayın

pisicikimm

Kediniz bu duruma çok alışırsa dış kapının önünde sürekli miyavlayıp dışarı çıkmak isteyebilir. Aynı zamanda hastalık da kapabilir aklınız bile ermez. Riske gerek yok bence.

Kurta057

Ya kısır değil kapının önünde miyavlıyor bende gezdiriyorum sesi kesiliyor zaten alışkanlık yapmasından korkuyorum işte

buse_

Kısır değilse asla çıkarmayın, yani bahçede kedi varsa yinede dikkatli olun derim.

Kurta057

Miyavlayamaya başlayınca susmuyor bende ailem rahatsız olmasın diye her gün değil bir kaç defa çıkarıyorum ama kısırlaştırdıktan sonra kesin kapının önünde miyavlama falan biter mi

Yok dışkısını koklar hasta olur yok sinek yer ölür falan takmayın bu kadar kafanıza. Gözetiminiz altında olsun yeter. Sık sık da çıkarmayın belli bir günü olsun yoksa başınızı ağırıtır. Her miyavladığında çıkartmayın, elinizi veriyorsunuz kolunuzu kapıyor bu kedi milleti. Bırakın kapının önünde yalvarsın acındırsın kendini. Belirlediğiniz günlerde çıkarın sadece

Kurta057

Eşşek evde yemi var maltı var yediği önünde yemediği arkasında sıcacık yatağında yatıyor dışarda ne var

buse_

Kısır değil demişsiniz dışarı çıkma isteği olur tabi

Betullsusam

Önermem gezdirmeyin.