2 Kedi İçin

Elviss

Merhaba öncelikle kızım Luna'nın doğum yapmasından sonra artık baktığım 2 kedim oldu. uzun zamandır düşündüğüm ama tek kedi için gerek görmediğim otomatik su ve mama kabı almayı düşünüyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız ürünleri paylaşabilirseniz çok sevinirim.Bir de kızım Luna'nın normal su kabını çekip suyu yere döküp önce yerden sonra kabından içmesinden yıldım zaten çok fazla su içmiyor diye üzülüyorum.Küçüklüğünden beri engelleyemediğim bir huyu her türlü yolu denedim ama bırakmadı odamda ki parkeler şişti o ayrı ama neyse :D

Şimdiden teşekkür ederim.

7 CEVAP

pongul

kedilerim için bu otomatik kedi suluğunu kullanıyorum, memnunum 2 lt kapasitesi var, severek içiyorlar alışmaları kolay oldu: link

Elviss

teşekkür ederim inceleyeceğim :) cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

ygzkptn

Altında plastik (bu sayede düşüremiyor) ve onlara sabitli üç mama kabı vardı ve istediğinizde de çıkarabiliyorsunuz.İsterseniz ayrı başlık açıp atayım

ygzkptn

Atarım fotoyu

Benim1kedimvar

Ben 20 tlye görmüştüm kuş suluğunun büyük boyutta olanı. Ama çok basit bi yöntem daha var. Benim kedim de suyun etrafını kazıp kaseyi eğip döktükten sonra kaptakini içiyordu a101 marketlerde satılan bi tepsi var ucuzlukcularda da aynısı var desenli tepsi koyduğunuz tabak kaymıyor böylece suyu dökemiyor

PERIveLIDYA

İkili mama & su kabı olsa dökemeyebilir belki. Bir de bazı kapların altı plastik oluyor onlar da işe yarayabilir.

pongul

tasarımı da düzgün aşırı yer kaplamayan, gerçekten sessiz çalışan bir şelale. ben araştırarak almıştım.