Kedim Mama Yemiyor

Haceli

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar sokak kedimin doğum yaptı bundan 6 gün önce ve doğum yaptıktan sonra kedilerde iştahlan ma oluyor muş ama kedim mama yemedi buğün diyer günler az da olsa yemişti halsiz deyil ama sucuk az bişey veriyorum oooo durduramıyorum ona hayır demiyor bu durumu yaşayan var mı yaş mama alsam fiyatları kaç TL acaba. Şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

Sucuk vermeyin yemek istese bile vermeyin baharatlı çünkü. Süte bile geçebilir. Yaş mama int. Ten sipariş verirseniz daha uygun özellikle çoklular. 6lı 12 li gibi. Felicia olabilir veya miamor somonlu. Daha iyi nutri feline. Ben en son petlebiden nutri feline aldım çoklu olarak uygundu. Ko lay mama da çoklu miamor var. Cristophers var o daha ucuz çünkü 200 gramlık yine ko lay mama da. Pet ih ti yaçta da var çoklu uygun fiyatlı

Haceli

Zaten çok vermiyorum bir dilim veriyorum geri dönüş için teşekkür ederim

Aslında sucuk yiyorsa evde yapılmış tavuklu yaş mamaları falan da yer evde de hazirlarsaniz güzel olur yaş mama. Tarif paylaşmıştı burada

Haceli

Teşekkürler

simbakedi

su an siparis etseniz mamalar en erken pzt-sali gelir o yuzden marketlerden bile aldiginiz bi cigeri vs haslayip verebilirsiniz. yas mama gorevi gorur. havuc vs de koyabilirsiniz sonra rondodan gecirirseniz yas mama gibi olur zaten yiyecegini dusunuyorum

simbakedi

su an siparis etseniz mamalar en erken pzt-sali gelir o yuzden marketlerden bile aldiginiz bi cigeri vs haslayip verebilirsiniz. yas mama gorevi gorur. havuc vs de koyabilirsiniz sonra rondodan gecirirseniz yas mama gibi olur zaten yiyecegini dusunuyorum