Lindocat Kedi Kumu

DTDamla

Lindocat kedi kumu almistim berbat bi kum. Ama yorumlarda falan hep mukemmel diyor herkes kendimden suphe ettim :) ama gercekten cok kotu topaklanmasi camur oluyor resmen ve kum cok cabuk bitti. Benim aldigim kalin taneliydi o yuzden mi boyle oldu acaba? Ince taneli olanina bir sans vermeli miyim?

8 CEVAP

m60a3

ilk pisi pisi aldım. 2.gün kumun kendisi ve ev kokmaya başladı. sonra reflexe geçtim. çok tozluydu ama koku sıfıra indi. ama fiyatı da fazlaydı.
en son lindocat aldım. koku sıfır. fiyatı uygun. tozlanmıyor. aldığım son 4 kum lindocat.
kumu deneyerek bulmanız gerek. pisi pisiyi de çok beğenen var ama bize uymadı.

Elifsu17

Lindocat advanced multicat mükemmel

Lindocat bende topaklanmasından hiç memnun kalmadım. Sonra proline aldım onunda topaklanması iyi değil dağılıyor malum mamadan çok kuma para veriyoruz. Kum kullanımıda kişiyle ve birazda kediyle alakalı şuan vancat kullanıyorum topaklanma bana göre muhteşem koku hapsetmesi aynı şekilde ben bebek pudralı alıyorum ince aktif carbon için memnun olan yorumlarda okudum bilginize

Merkan

Ben lavantalısını kullanmıştım çok kötüydü topaklanması . Kişiden kişiye değişebilir iyi yorum yapanlar belki öncesinde daha kötü bir kum markası deneyimlemiş olabilir ondan dolayı bu kumu beğenmiş olabilirler ☺️

Elliiiis

Ben de lindocat kullanıyorum gayet güzel

Topacc

Önceliğinizin ne olduğuna bağlı biraz aslında. Benim için kumda en önemlisi kokuyu hapsetmesi ve çok ağırı tozutmaması. Bence kokuyu güzel hapsediyor. Topaklanma konusunda biraz sıkıntı var ama o daha çok kumlar düşsün diye küreği çok salladığımda oluyor. Bir de kum sığ olup çişi tuvaletin tabanına kadar akarsa ordan çıkarmaya çalışırken ufalanıyor. Onlara dikkat ediyorum

alabalik32

Lindocat gerçektende berbat bir kum topaklanma iğrenç.

Ben de lindocat kullandım. 2 gün temizleyemezsem kum çamura dönüyordu. Koku çok kötü olmasa da topaklanma berbat ötesiydi. ********da gezerken catmania diye bir kum keşfettim. Koku topaklanma efsane diyebilirim fiyatı da uygun. Eğer kum değiştirmek istiyorsanız öneririm. Sanırım yeni bir kum pek yorumu olmasa da ben 3 aydır kullanıyorum acayip memnunum.