Kedinin Cinsiyetini Bilemiyorum. Hemen Baksanız

4 aylık. Komşumuzun kedisi. Bilemedim cinsiyetini? Normalde anlıyorum ama bunu bilemedim.

11 CEVAP

Dişi galiba

Oqrenerde06

dişi

Merkan

Dişi olduğu belli :)

bse_

Dişi, sadece poposu görünüyor :D

Dişi

ailur0phile

Dişi ✨

MERQ

Ben farklı bir bakış açısı getirerek erkeğe oynuyorum. Nasıl bildiğimi açıklamayacağım!

MERQ

Neyse hadi açıklayayım da amme hizmeti olsun. Erkeklerde anüs derisi testis torbasına doğru kalkıktır. Yavru dişilerdeyse anüs derisi daha geniş olur. Sizin vulca (dişi cinsel organı) sandığınız kısım testis torbalarını ayıran perineal raphe devamındaki skrotum raphe, Türkçe meali; perine bölgesindeki testisleri ayıran çizgi. En üstteki siyahın ortasındaki küçük beyaz tüy de penisin olduğu yer. Dişilerde vulca ile anüs arasındaki perine bölgesi daha kısadır. Hadi geçmiş olsun.

DTDamla

Bence bu kedi disi. Cunku poposuyla cinsel organi cok yakin ve cizik seklinde. Benim kedim de disi ve onun da poposunun asagisinda siyah tuyler var. Bu erkek oldugunu dusunduruyor ben de once erkek sanmistim kedimi ama disi hatta kisirlastirildi yani cinsiyetini yanlis bilme ihtimalim yok :)) yani sizin de kediniz dişi.

:))))

@ MERQ Şöyle söyleyeyim aslında ilk gördüğümde ben de erkek dedim. Fakat hiç testislerinin büyümemiş olması beni şaşırttığı için buraya sordum.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.