Petlebiye Üyelik Çıkışı

Haceli

Arkadaşlar iyi akşamlar petlebiden üyelik menüsünden çıkışa basıldığında tamamen çıkılıyor mu memnunum ama başka e postadan kullanmak zorundayım yani çıkışa basarsan direk çıkılır mı üyelikten. Şimdiden teşekkür ederim bu uygulamayı çok beğendiğim için sonradan tabii geri üye olucam

8 CEVAP

empty_

Hayır hesap silinmiş olmuyor

Haceli

Nasıl sile bilirim acaba bilginiz var mı?

Hilalllllll

Evet ben şimdi başka hesaba giriş yaptım bu arda soruyu soran kişi benim şikayet edince bildirim mesaj telefonla şikayet edilfiniz gibi şeyler olu mu

Hilalllllll

Teşekkürler

empty_

Hesap silinmiyor

Haceli

Geri dönüş için teşekkür ederim

Gönderinizin sağ alt kısmında bulunan "Şikayet et." kısmından hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtip kendi hesabınızı şikayet ederseniz gerekeni yapar Petlebi Ekibi.

Hayır.