Kedi Geri Gelirmi

minillay

merhabalar bahceli bir yazligimiz var kedim surekli camdan cikil geliyordu eve alismisti 6 gunlugune tatilde gittik geldigimizde yoktu mamasinida bitirmisti temizliyici ben mama veririm demisti ama 1gram bile vermemis komsular onu gormus zaten biz varmiyiz diye ikide bi bakiyorumus. evden sogudunu dusunuyoruz sizce geri gelirmi

10 CEVAP

Goupe

Bir hikaye var anlatayım. Adamın bahçesindeki hayvanları yiyen bir kedi varmış. Adam bunu uzak bir yere götürmüş ve eve döndüğünde kedi ondan önce gelmiş. Bu sefer çok uzağa götürmüş bırakmış eve döndüğünde kedi oturmuş onu bekliyor.. Daha sonra saatlerce yol alıp uzaklara bilmediği yerlere götürmüş ve sonra kaybolmuş. Eşini arayıp kediye söyle beni gelsin beni eve götürsün demiş. Yani şöyle o sizin evinizin yerini sizden daha iyi bilir. Belki evde yemek olmadığı için dışarıdan yemek aramaya çıkmıştır. Eğer birisi onu almadığı sürece emin olunki bakın altını çiziyorum o kediye birşey olmamışsa kesinlikle gelir.

yanik_kedi

Camı açıp bırakip tatile gitmek bu önceden tahmin edilebilecek bir son...

Ece5

Enteresan birşey yani hemde camı acık bırakıp gitmek evde kalsı 2 günde birde biri gelse eve mamasını tazelese tamamdır ben sabah cıkıp akşama kadar gelmeyince güvenli evimdeki kedileri merak ediyorum...

Ece5

Kediler küserse gelmez buu unutmayın!

yasement

Camı acik birakip gittiginize gore bu ihtimali goze almis olmalisiniz

sezind

Temizlikçi niye mama vermemiş ben ona takıldım ve sinirlendim..

Benim1kedimvar

Ona neden mama vermediğini sordunuz mu ?

Eğer kediniz sizinle yaşamaktan memnunsa mutlaka geri gelecektir.Sabırla arayın ve beklemeye devam edin...

Zeynooo

En sevdiği mamasından dışarı bırakabilirsiniz. Oyuncaklarindan kokusu sinmiş şeylerden bahçeye bırakabilirsiniz. Umarım gelir .çok üzüldüm

minillay

hepinize çok teşekkürler cevaplarınız yardımcı oldu