Kedim Kötü Durumda

Kedim erkek.bir haftadır boğazının şistiğini fark ettim bu gün ise tam anlamıyla şişmiş ve üst yüzeydeki tüyleri dökülmüştü.zaten 2-3 haftadır başını oksadığımda bile çok fazla tüy döküyordu.sesinde hafif gıcırtı var yemesinde bir sorun yok.lütfen görüp geçmeyin endişeleniyorum

4 CEVAP

sudemia

Boğazı ile ilgili değil ama cildi ile ilgili bir sorun olabilir bence tabi bilemiyorum ama bir an önce veterinere götürün ne olur ne olmaz

Hilalllllll

Benim kedimde de olmuştu hatta tıbatıp aynısıydı yaşım küçük olduğundan veterinlere götüremiyorum ama benimki boğazının yan tarafınday dı sesi gitmişti tamamen sonra orası batlamıştı aynı enfeksiyon gibiydi bende evde deri teremicem kıremi kullanandım bunu kullanmam doğru muydu bilemedim sonra orası baltaya baltaya Bi baktım geçti ama 2 ay sürmüştü siz bence kediniz benim kedim gibi acı çekmeden Bi veterinlere götürün çokkkkk geçmiş olsun 🐈

Hilalllllll

Geçmiş olsun

Cevapladıgınız için çok teşekkür ederim veterinere randevü aldım en yakın vakitte gidicem zaten şimdiden şişlik indi ben enfeksiyon kaptiğini düşünüyorum