Merhaba Kedim Kacti Geri Gelirmi

Merhaba kefim dün cikti bi iki kere bize göründü gitti suan hayla yok geri gelirmi acaba

4 CEVAP

Kedim geldiiiiii cok tessekkürler

buse_

Tekrar kaçmaması için kısırlaştırın, kediniz dişi ise karnında bebekleriyle eve dönebilir :)

Hilalllllll

Size alıştığı için büyük ihtimalle gelir Bi zaman sonra

gurkanguller

kediniz evdemi bakıyorsunuz bahçedemi dışarı arada gidiyorsa gelir benim kedimde dışarı çıkıyor geri geliyor ama evde bakıyorsanız ve hiç dışarı çıkmıyorsa biraz zorlarınr korkar uzaklaşabilir dönmeyede bilir dönedebilir kumunu dışarı bırakın sokaklarda biraz çağırın geri döner