Onu Sevdiğimi Nasıl Gösterebilirim

buse_

Kedimi kendime karşı nasıl ısıtabilirim?
Daha 1 aylık olduğu için ödül maması vermedim biraz sert olduğu için oyun oynamaya çalışıyorum ama oyuncaktanda korkuyor. Sadece kucağımda yattığında yuvarlanınca oyun oynayabiliyorum yani oyun ve mama dışında nasıl sevdirebilirim kendimi?

4 CEVAP

diablerose

oltayla oynarken ucundaki baligi yerden yavasca kediden uzaklastirarak sürün. kediniz avına koşsun, av kediye degil. o zmn korkmaz :)

gurkanguller

normalde sizden korkuyormu yani sokak kedisi gibi kaçıyorsa zamanla alışır mama fln vererek onu korkutmassanız alışır ama korkmuyor sevdiriyorsa ee zaten kediler sizin sevdiğinizi anlamıştır kediler köpekler gibi beni sev diye deli olmaz canı ne zaman isterse sevdirir istemesse ellerinizi çizerler ki benim öyle :) kazabına urarsınız

buse_

Sağolun cevaplar için :) kedim benden kormuyor aynı sizin dediğiniz gibi istedigi zaman sevdiriyor, korkuyor derken evden korkuyor heralde odamdan çıkmıyo çünkü

simbakedi

ev su an ona buyuk geliyordur zaten odada kalmasi daha iyi. sizin kucaginiza bile yatmasi onun da sizi sevdiginin gostergesi. sizi sevmese yaninizda bile durmaz. daha buyudukce ona haftada 1-2 yas mama vererek, oyun oynayarak zaman gecirirseniz aranizdaki bag guclenir