Malum Soru... Dişi Kedi Kızgınlığı

golsahyildirim

10 aylık kedim Brownie dün itibariyle kızgınlık dönemine girdi. Kendini yerden yere atmalar, sevdirmeler sırnaşmalar şok içindeyim pek bir tatlı oldu😅 Popo yukarda miyavlayarak geziyor☹️ Dün gecemiz sakin geçti ama bu dönemde ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, tecrübelerinize ihtiyacım var.❤️ Kızgınlığı bittikten 6-7 gün sonra kısırlaştırma için gerekli tahlilleri yaptıracağım.

5 CEVAP

miyathecatt

Bol bol oyun oynatıp dikkatını dağıtabilirsiniz, yaş mama verebilirsiniz mutlu etmek için, onun dışında yapabilecek pek bir şey yok sanırım.

buse_

Sevgi gösterin bol bol istediği şeyleri yapın oyun oynayın, 1 hafta sonra kısırlaştıracaksanız susacağını pek sanmıyorum bağırarak erkek kedileri çağıracaktır :D

Çok zor benimki de o durumda biraz daha büyüsün istiyorum. Yani toparlansın kilo alsın. Ama çok zor. Gecenin bir körü gelir sırnaşır o pozisyonda sürekli miyavlamalar. Göbeğini sevip masaj yapıp sakinleştirebilirsiniz. Ama çok kısa sürer tabi bu. Oyun oynayıp yorabilirsiniz o da anca 1 saat oyalar. Kaç kilo bu arada sizin bebek

golsahyildirim

@buse_ @miyathecatt çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için, ben de aynılarını yapıyordum elden bir şey gelmiyor gerçekten :D

@Ebrugurkaracayir benim tosun mu..... 5 kilo...300 gram.... LKDŞSLFKJKSDLFLS

Maşallah :))