Boyun Tasmasi İcin Geç Mi ???

Zeynooo

Pamuk 1 aydır evimizde birbirimize çok alıştık sizce boyun tasmasi almalimiyim ???şuan 2 aylık hiç kullanmadı ama geç mi kaldık acaba alışabilir mi ???gerekli mi diye çok kararsız kaldım.

3 CEVAP

Esrabas778

Eğer kediniz evden hiç dışarı çıkmıyorsa,[Kaçma imkanı veya dışarı çıkartmıyorsanız..] Tasma takmamanızı öneririm,Çünkü rahatsız oluyorlar ve baya kızmaya başlıyorlar.Ben 9. katta oturduğum için kaçma imkanı yok bu yüzden takmıyorum ve dışarı da çıkartmıyorum. Eğer kaçabilir diyorsanız,Takın. Umarım yardımcı olabilmişimdir .

Özgürlüğüne çok düşkün olan bu güzel canlara zorunlu olmadığımız takdirde, tasma takılmaması gerektiğine inanıyorum.tabii ki son karar sizin...

minillay

bence takın çünkü bazen ortalıkdan kayboluyorlar eğer adını bilmiyorsa çıngırağı sayesinde nerede olabildiğini bulabilirsiniz.