Flagyl Şurup İçti Ve Kustu Acil

Berrefilizzz

12 saat ara ile veriyorum flagyl şurup içince agzunda kopurme oluyo o köpükleri yalarken migdesi bulandı kustu normal mi aşağıya foto bıraktım çok endişelendim

3 CEVAP

Elliiiis

Zaten parazit varsa döksün diye veriyorsunuz sanırım. Dökene kadar normal gibi duruyor ama yinede veteriner hekiminize danışıp içinizi rahatlatabilirsiniz.

Berrefilizzz

Kusmugunun içinde beyaz parazitler var sanki ayriyetten parazit hapı kullanıyoruz

Berrefilizzz

Evet içinde parazitler var:(( normal mi 2 gündür iç parazit hapı iciriyorum bide flagyl