Bu Mama Bu Ücrete Değer Mi

deniznergis

Nette gezinirken bu mamaya rastladım kullanan varmi aramizda kilosu biraz pahalı geldi bana

4 CEVAP

golsahyildirim

İçeriği güzel ancak gereksiz pahalı bence. Orijen bile bu kadar değil jkdsdfjksjsfls

Gerek yok ne yani ölümsüzlük mamasını gerçekten pahalı daha uygunları var hiç bir mamaya bu kadar verilmemeli yani bir alerjisi ve hastalığı yoksa alınmamalı bence

deniznergis

Yetişkin olan biftekli 1 kg 180 tl ,kısır somonlu olan 149 tl 1kg paketler halinde satılıyor.

deniznergis

Benimde kişisel görüşüm o yönde teşekkür ederim yorumlarınız için.