Kedimin Hamile Kalma İhtimali Nedir?

Albina22

Merhaba arkadaşlar biz bahçeli bir evde yaşıyoruz, bugün ben evden çıkarken (dişi tekir 6 aylık) kedim öyle bir fırlardı ki evden yakalayamadım, her yerde aradım sonra bir baktım arabanın altına girmiş, arabanın altında nereden baksan 7-8 yaşlarında yaşlı hasta siyah bir kedi ile çiftlşiyordu, hemen çekip çıkardım oradan kedimi, siyah kedi üstüme Zıplayıp pati falan attı tısladı, siyah kedi çok kötü durumdaydı tüyleri falan dökülüyordu çok hastaydı belli ki, kendimi eve götürdüm hemen yıkadım, sizce hamile kalmış mıdır?

3 CEVAP

diablerose

veterinere goturun zmn kaybetmeden. hamilelikten gectim hastalik kapmamistir umarim

Betullsusam

İhtimal var ama kesinliğini kimse bilemez. Gözlemlemeniz gerek. Meme uçları belirginleşir ve rengi koyulaşırsa, daha çok yemek yerse ve bunlara artı olarak kişiliğinde değişiklik olursa hamiledir. Eğer çok cana yakın bir kediyse ve bi anda evde sessiz köşelere çekilmek isterse veya çok sakin, sessiz yaşayan bi kedi ise ve bi anda çok sevecenleşirse muhtemel olarak hamiledir. Gözlemleriniz sonucu hamile olup olmadığı kesinleşir.

baranertaga

Çiftleştiğine emin misiniz? Hastaysa çiftleşmez bence