İç Parazit Yardim

Merzela

Arkadaşlar 6 haftalık bir kedim var. Minicik . Veterinere götürmüştüm ama küçük olduğu için iç dış parazit yapmadılar. 3 gün önce kustu ve soluncan gibi birşey çıkarttı hemen tekrardan veterinere gittik. Bu sefer iç parazitin yaptı. Bugün kontrolü vardı . Yine iç parazit hapı yutturdular. Ve bize bitane daha iç parazit hapı verdi yarın siz yutturun dediler. Küçücük bir yavru için bu ağır olmaz mı? Kafam çok karıştı. Böyle bu durum yaşayanlar varsa yardımcı olabilir mi?

2 CEVAP

Merzela

Not: Annesi yok. Bı kutu içinde kapıma bıraktılar. :(

Salihaylmz

Veteriner hekiminiz biliyordur o kadar okumuş sonuçta ama isterseniz başka veterinere gidin sorun benim yavrum da annesiz büyüdü 3 farklı veteriner gezmiştik düzelmesi için
Çok fazla iç paraziti var inşallah hepsinden kurtulur en yakın zamanda