Kedimin Isırma Huyu Bir Türlu Gecmiyor Acaba Buyudugunde Gecer Mi?

Gmz91910

Kedimle 7aydir beraberiz şuan 9aylik oldu ancak hala isirma huyu var kendini sevdirirken birden isiriyor oyun oynarken ozellikle yakala getir oynarken oyuncagi atmadgmda bile isirarak at hadi diyor gitgide acitmaya basladi.hisst hayir dedigmzde birakiyor zamanla gecer mi yoksa huyu mu artik?

5 CEVAP

Aerialz

Benimkine benzerse hikayesi, bebekken travma vs gecirmisse malesef geçmez. 3 yaşını geçti hala parcalarcasina ısırmaya tırmalamaya devam.

Gmz91910

Ben aldigmda iki bucuk aylikti bahcemde baktigm kedimin yavrusu.herhangi birsey yasadigni sanmiyorm.aslnda ilk bir ay yoktu bu problem sonradan oldu:/

Kabullenmekten başka hiçbir şey yapamazsınız benim kedim de öyle. Üzgünüm, karakter meselesi :(

Catcik

Kedim 1 yaşında bir türlü bu huyunu bırakamadı. Ellerim kollarım mahvoldu ısırılmaktan.

eceyilmaez

Benimde yavru bir kedim var Şu an 50-55 günlük oda sürekl ısırmaya çalışıyor. Sadece elimizide değil bacağımı falan heryeri 🤣 ilerde böyle olmaması adına ısırmaya başladığında yani karnını açıp öyle kudurmaya başladığında hshahdhahs oynamıyorum elimle, küçük bi peluş oyuncağı var onu veriyorum onu ısırıyor. Böyle böyle inşallah ilerde yapmayacağını umuyorum. Sizin kediniz biraz büyümus ama ise yarar belki uzun süresede. Her isirdiginda ilgisini başka yere çekiyorum ben 🐾 şu an çok tatlı elimle oynatmakda hoşuma gitmiyor değil ama tutuyorum kendimi bahshahhahahs