Kedim Cok Gurultucu Ve Konuskan Surekli İlgi İstiyor

Gmz91910

Isirma huyundan baska birde cok gurultucuyuz:)surekli ilgi istiyor gun icerisindr sayisz oynuyorz ama simarik cocuk gibi kendi isini bile yapamaz oldu sanki oyuncagi az zor biryere kactysa ugrasmak yerine biz alana kadar miyavliyor.sonra yine ayni kisir döngü:D ailemizde birtek bana naz yapiyor asla sözumu dinlemiyor pek otorite saglayamadm en cokta beni seviyor biliyorm ama bazen kizdiriyor hayir dedigimde gelip vuruyor bana.siz de bu tarz seyler yasiyormusunuz?

2 CEVAP

Bu çok normal tamamen kediyle alakalı ev içerisinde ona daha fazla kendine ait eşya almaya çalışabilirsiniz durumunuz varsa ve oyun bol bol tabii ki :) kedi için click training en yaygını ama denemedim kedimi eğitmeye çalışmıyorum fikrim yok o yüzden

Gmz91910

Bir cok esyasi var aslinda oyuncaklari da oldukca cok :D bahsettiginz yontemi bir deneyim arastiraym biraz:)tesekkur ederim:)