Sizce Kedimin Hamile Kalma İhtimali Varmı?

Albina22

Merhaba arkadaşlar biz bahçeli bir evde yaşıyoruz, bugün ben evden çıkarken (dişi tekir 6 aylık) kedim öyle bir fırlardı ki evden yakalayamadım, her yerde aradım sonra bir baktım arabanın altına girmiş, arabanın altında nereden baksan 7-8 yaşlarında yaşlı hasta Gibi gorunen siyah bir kedi ile çiftlşiyordu, hemen çekip çıkardım oradan kedimi, siyah kedi üstüme Zıplayıp pati falan attı tısladı, siyah kedinin tüyleri falan dökülmüştü kendimi eve götürdüm hemen yıkadım, sizce hamile kalmış mıdır?

2 CEVAP

Ekindegss

Yani net bir şey söyleyemeyeceğim zamanla belli olur ama hamile kalmış olma ihtimali yüksek bence çünkü kedilerin çiftleşmesi çok kısa süre bir şey 2 hafta sonra falan veteriner kliniğine götürüp ultrason ile baktırın o zaman belli olur.

ece5kedi

Eğer doğurmasını istemiyorsan bebekleri aldırıp kısırlaştırabilirsin. Ama lütfen kısırlaştırın gerçekten çok önemli, yuva bulmak çok zor 😔