Kedilerde Antidepresan

Hacer567

Arkadaşlar kedisine antidepresan kullanan varmı 4gündür kullanıyoruz bugün kötüleşti tecrübesi olan varsa lütfen yardım bekliyorum

6 CEVAP

Tarcin016

Veterineriniz mi verdi? Kediye neden böyle bir ilaç verilsin ki?

Hacer567

Evet veteriner verdi yetişkin sahiplendim geçmişi kötü strese bağlı idrar yolu tıkanıklığı sistit oluyor

Tarcin016

Çok geçmiş olsun. Veterinerinizi arayıp sorun isterseniz.

Hacer567

Teşekkür ederim üniversiteye gidiyoruz yarın gidip soracağım

zibityus

bence başka veterinerlere danışın bir kaç tanesine sorun derim çünkü antidepresan binevi uyuşturucudur, içerik bakımından, doz önemli tabi ama insanda bile kullanılmasını ben doğru bulmuyorum açıkçası. doğal yollarla çözebilirsiniz belki iyi araştırın derim

Hacer567

Aslında ben kedimi sahiplendigimden bu yana konuşuluyordu ama bekledik idrar sorununun iyileşmemesi piskolojik diye düşünüldü. Galiba ilacın dozu fazla geldi bende kullanmasını istemiyorum ama sürekli sonda takılması ilaçlar da yıpratıyor keşke ilaçsız atlatabilseydi