Vet's Ürünü Deneme Hakkında

nil7

Arkadaşlar vet's in malt vitamin ve tüyler için çinkolu macununu denemek istiyorum biz gimcat kullandık hep,bir sorun olur mu olumlu olumsuz görüşlerinizi paylaşır mısınız?
Bir de somon yağı kullanan var mı aranızda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

7 CEVAP

nil7

Teşekkür ederim @Palyaco 🙏

Tüy dökme hep oluyor kaçınılmaz malesef 😌 Evet denemek için 30 gramdan almak istiyorum yorum kısmı beni biraz arada bıraktı kedisi sevmeyende var.İlginiz icin teşekkür ederim. @Tommyninannesi 🙏

Palyaco

Ben taurinlisini vitaminli olanı tavsiye ederim daha iyi

Ben hem biotin&çinko yu hem taurine macunu aldım yaklaşık 1 ay oldu şuan maalesef tüy dökme döneminde ama ben faydasını gördüm diyebilirim. 1 ay önceyle arada fark var. Gimcat ten sonra şans verebilirsin. Vet's için Yorumlarda genelde yemedi vs. Yazıyorlar 30.gr boyunu alıp deneyebilirsin haftada 2 kez veriyorsun 1 ay 1 tüp gider yaklaşık olarak somon yağı ile de destekleyebilirsin

Gimgat kullanıyordum daha sonra söylediğiniz ürüne geçtim.
Tüy attırıcı ve vitaminini 1 ay kadar kullandım ve aşırı tüy dökme problemi oldu maalesef.
Tekrar gimgate döndük

Oqrenerde06

Berbat bir macun tüy dökümünü arttırdı ve zorla yiyorlar en iyisi gimcat. Vets plus asla tavsiye etmiyorum

nil7

Öyle mi 😌 ilginiz için çok teşekkür ederim 🙏

nil7

Teşekkür ederim vazgeçiyorum o zaman olumsuz çok dönüt oluyor çünkü gimcat kullanıyoruz bizde bir sorun olmadi hic tüpü sıkar sıkmaz koşuyor hep, merak ettigim için deneyecektim sağolun @Oqrenerde06