Yavru Kedilere Tasma Takılır Mı Acaba ?

Lütfen ona göre tasma alıcam

7 CEVAP

PERIveLIDYA

Tabi ki takın. Çünkü yavru kediler ufak olduğu için buldukları her deliğe giriyorlar. Ve bulması da çok zor oluyor. Zilli bir tasma takarsanız yerini kolayca bulabilirsiniz. Sizin açınızdan büyük kolaylık olur kedi açısından da daha güvenli. (Girdiği yerlerde sıkışırsa falan diye dedim.)

Cotontzu_Siri

kaç aylık

gozdeleo

benimki 2.5 aylık ben takıyorum bi sıkıntım yok suan. evde kayboluyor dite taktım ben ama süs için takacaksanız takmayın

Zlatan

Benim kedim 2 buçuk aylık tasma taktığımda bi kaç saat geziyo sonra tasma alt çenesine takılıyo ağzı açık kalıyo ve çırpınıyo

Zlatan

Minnoşa bence yakılmalı ama gözetimde tutun bi kaç gün

PERIveLIDYA

Yavrular için olan tasmalar var ondan alırsanız büyük gelmez. Ben lastikli aldım hem hafif olsun rahatsız etmesin alışması kolay olsun hem de takmadı daha kolay olsun diye.

PERIveLIDYA

Takması*