Hangi Irk Çözemiyorum

nurxo

kedimin ırkı ne acaba
(kedi koyu kahverengi siyah değil)

6 CEVAP

diablerose

asiri tatli ya. cinsini soran olursa oreo der gecerdim 😀

Ekindegss

Benim kedimin aynısı ırkı yok sokak kedisi yqni siz nerden sahiplendiğinizi bilmiyorum ama ben sokaktan sahiplendim aynısı.

Seymaaacaan

Siyam ile tekir gibi ırklar çiftleşince ortaya kahverengi renkler çıkabiliyor.

buse_

Bombay diye düşündüm ama koyu kahverengi ise tekir de olabilir.

ailur0phile

Geçen bende sokakta böyle kahverengi gördüm o kadar güzeldi ki. Rengi büyüdükçe açar büyük ihtimal. Arada renkelr öyle denk geliyor. Karma ırklar sonuçta kimin neyle ciftlestigi belli değil.

Tam ara geçiş formu :)