İç Dış Parazit Ense Damlası

Kedim 3 kiloyu geçtiği için veterinerimiz iç ve dış parazi tek bir damlayla enseden yaptığını söyledi. İç parazitin enseden yapılanına dair bir şey bulamadım internette bilgisi olan var mı

5 CEVAP

mihriii

evet yapılıyor biz de iç dış bir damla kullanıyoruz

tyguler

Evet enseden yapılıyor. Hap şeklinde olanları da var ama enseden yapılanlar daha etkiliymiş.
İçdış parazit tek damla şeklinde de var.

sbl_06

Evet bizde enseden uygulanan iç dış parazit kullanıyoruz 3 ayda bir yaptırıyoruz.

Hilalllllll

Ben Bi videoda izlemiştim bir kadında iç parazit yaptırıyordu kedimde iç parazit olmuştu kadın 4 5 veterinere sormuş hapın daha etkili olduğunu söylemişler 1. Hap 2. Ense damlası 3. Bişey daha vardı ama unuttum

Hilalllllll

Ama tam bir bilgim yok sadece duydum