Kedimin Anne Babası Hangi Cins Olabilir

pirtikbey

kedim british kırması annesi veya babası british sh belli ama diğer cins hangisi olabilir

10 CEVAP

pompompurin

sıkıntı yok. kırma kedi daha sağlıklı olur

diablerose

tekir

ailur0phile

Tekir mi vkslvkke

ailur0phile

Kürk rengi çok güzel

pompompurin

kediniz safkan değil, kırma. benim kedime çok benziyor. akrabalarından birinin kürk rengi silver. bu şekilde koyu olunca smoke deniyor fakat sokaktaki kediler gibi düşünün. atalarına göre ortaya farklı farklı renkler çıkabilir.

pompompurin

genelde bilinçsiz üretilen yavrularda bu tür renkler ortaya çıkabiliyor

buse_

British ve tekir olabilir pek anlamdım

pirtikbey

yok tekir olmadığına eminim kırma olduğunu biliyorum kırma olmasının bir sıkıntısı yok ama değil mi

buse_

Bence kırma ama ne olduğunu anlamadım

buse_

Aslında american ve british olabilir