Yavru Kedi

daisyrain

İyi günler,iki ay önce iki aylık yavru bir kedi sahiplendik.Sahiplendiğimiz abla ona her zaman mama alacağını söyledi ama sadece ilk geldiğinde mama getirmişti.Sonra bizimle hiç irtibata geçmedi,bizimde durumumuz iyi değil.Teyzem kuru mama vermişti ama hayvanda onu aç kalıp zorla yiyo biliyorum normalde sevmiyor

9 CEVAP

daisyrain

Yanlış anlamışım kusura bakmayın,öneri için teşekkürler(:

sezind

Şuan hangi marka kuru mama veriyorsunuz?

yasement

Ne kadar bi butce ayirabilirsiniz mama icin aylik, mama onerisinde bulunalim ona gore. Bir de sahiplenilsin diye ne yalanlar soyluyorlar inanamiyorum gercekten.

daisyrain

Normalde param oldukça yaş mama alıyorum ama şuan alamıyorum

daisyrain

Yalan söylemiyorum,kimseye vermeyecek kadar çok seviyorum kedimi

daisyrain

Teyzem royal caninin yavru kediler icin olan mamasından vermişti

Ece5

Her zaman yaş mama verilmez zaten bütceniz neye yetiyosa bi kuru mama alın yeter

daisyrain

Peki teşekkürler

yasement

Size demedim :) size vermek icin kediyi hep mama alicaz demisler almamislar ya. Kuru mama daha ekonomik olur denildigi gibi.Yad mamalarda da buyuk konserveler var petshoplarda 3 liraya kadar iniyor fiyatlari.