Sokak Hayvanlarına Ev Kedisi Maması Götürülmeli Mi?

Esrabas778

Merhabalar,Evde 1 kedi besliyorum,Dışarıda 6 tane minnoş mu minnoş bebeklerimiz var.Onlara Royal Canin bebek maması götürsem mamaya alışmazlar değil mi?,Sahipleri yok iki gün sonra sokakta kalsalar dışarı koyulan yemeklerden yemezler aç kalırlar diye korkuyorumda.

8 CEVAP

Tsubasa9

Çok mu küçükler. Çok küçüklerse anne sütü yeter onlara şimdilik. Ama eğer biraz büyümüşlerse koyabilirsiniz tabi. Yavaş yavaş katı yiyeceklere alışmaları için.

PERIveLIDYA

Bir aylığı geçmişlerse kuru mamayı ıslatıp verebilirsiniz.

gozdecoskn

yalnız ben kedi maması veriyorum bahcede bir kedi dogum yaptı :/ her zamanda kedi mamam olmuyor. petime mama alırken yanındaki hediyeleri veriyorum çöpe gitmesin diye.
Şimdi ev yemeği yemez süt falan içmez oldu bnm bahcedekiler :/ kediye göre degişiyor sanırım.

Duman14

Bonacibo veriyorum ben sokak kedilerine 5 kilosu 36 ₺ gibi bir fiyattı ideal olduğunu düşünüyorum royal canin pahalı bir mama ve 6 kedi yani büyüdüklernde de siz beslerseniz napcaksınız çok alıp biraz daha uygun fiyatlı bir mama alabilirsiniz onlara

gozdecoskn

kediler benim değil ki :D yiip kaçıyorlar :D annelerine tek tük dokunuyorum

Esrabas778

Teşekkür ederim

Esrabas778

Gozdecoskn, Bence kedileri sahiplendir. [Yavru kediler sütten kesilince..] Sahiplendiriyorsan da umarım sahibine kavuşurlar. ^^..

Esrabas778

Şimdilik birkaç kişi daha mama koyuyor onlara yetiyor.. Çok teşekkürler herkese..(: