Kedim Kayboldu Bilgi Sahibi Olanlar Yazabilir Mi ?

SquaRD16

Yaklaşık 9 ay önce balkonuma kedi yavruladı. 5 tane yavru kedi. Bu kedilere balkonda baktım 9 aylık oldular. Hepsi erkek bu arada kedilerin. Birinci katta yaşıyorum ve balkondan sürekli bahçeye sokağa çıkıp geri geliyolardı. 5 gün önce içlerinden tekir olan kayboldu. Bütün çevreyi aradım fakat bulamadım. Kime sorsam 1 hafta sonra aç susuz bitkin halde gelir diyolar. Sizce gelir mi ?

5 CEVAP

buse_

9 aylık ve erkekse gezmeye çıkmanın ve gelmemenin nedenin malum :D kızgınlığa girmiş olabilir yani büyük ihtimalle 2-3 e gelir diye düşünüyorum.

Kızgınlığa girip dişi peşinde keyfine keyif katıyor da olabilir, bir köpek kovalamış, bölgesinden uzaklaşmış ve kaybolmuş da olabilir. Genelde bölgesini bırakmaz ve gelir çoğu kedi. Bu ara 5 erkek kedi, tek bölge. Rekabet de olabilir işin içinde anlayacağınız. Umarım gelir :(

SquaRD16

dişi peşinde kaybolma ihtimali var mı ? Bulundugum çevre sakin bi çevre trafik vs çok fazla yok bu arada.

buse_

@SquARD16 Tabiki dişilerle uğraşıyor olabilir, ve zaten 9 ay boyunca büyütmüşsünüz kesin geri gelir bir kaç güne hiç merak etmeyin.

SquaRD16

@Afedersinizamasakinm 5 erkek kardeşler ve bugüne kadar hiçbir kavgaları olmadı . kavgayı bırak birbirlerine yemek yerken hırlama bile yapmazlar. Beraber aynı yatak içinde uyuyup aynı tabaktan yemek yerlerdi. umarım döner ya