İnstagram Sahiplendirme Sayfaları

mihriii

Merhaba bahçede baktığımız 5 tane bebişimiz var.Sütten kesilince sahiplendireceğiz.Sahiplendirmek zor olucak gibi çok yavru kedi var.Bildiğiniz aktif sahiplendirme sayfaları varsa yazar mısınız?

12 CEVAP

mihriii

@topacgilalev çok teşekkür ederim

AdaCoco

Instagram'dan @sulecika hesabına özel mesaj atarsanız belki ilanınızı paylaşabilir :)

AdaCoco

@mihriii Rica ederim:)

Cook

kedisahiplenelim
kedi_sahiplendirme
kedisahiplendirme__
Sayfalarından yaptık biz genelde :)

mihriii

@Cook çok teşekkür ederimm

mihriii

İzmir'deyim bu arada izmir sahiplendirme hesapları da önerebilirsiniz biliyorsanız :)

kesmeseker' i ekleyebilirim :)

Petlebi de ücretsiz sahiplendirme platformu var kısacası buraya da ekleyebilirsiniz. Facebook gibi sayfalarda genelde cins kedi arayışı çok fazla sağlıklı dönüş olmayabilir

mihriii

@AdaCoco çok teşekkür ederim

mihriii

@tommyninannesi çok teşekkürler tabii burada da ilan vereceğim facebooku ben de düşünmüyorum bi de kolay iletişim kurabileceğim insanlar çıkmaz gibime geliyor

simbakedi

kitmirkuzusarimernusyemliha

mihriii

@simbakedi çok teşekkürlerr nick baya uzunmuş dldmqğmd