Glukozamin Takviyesi

emineerturk

Veterinerimiz bugün 1 yaşındaki british kedim için glukozamin takviyesi kullanmanızı önermiş. Bir marka söylemiş ama eşim hatırlamıyor. Kullanıp memnun kaldığınız güvenilir glukozamin takviyesi var mı?

3 CEVAP

ailur0phile

Arkadaşım uzun zamandır kediisne Dr Nature'ninkini kullanıyor.

ailur0phile

Kediniz british neden takviye kullanıyor?

emineerturk

Kedimi ben sahiplenmeden önce pencereden düşmüş. Ayağında sıkıntı vardı. Birde sanırım scottish kırması babası veya annesi öyle. Eşim gitti tam ne dediğini hatırlamıyor hekimin hafta içi ben gidince öğreneceğim tam olarak ne dediğini