5 Litre Kum Yeterli Mi ?

losive

Yeni bir kum denemek istiyorum önce 5 litre almayı düşünüyorum. 5 litre sizce çok mu az olur yükseklik açısından 10 litre mi almam lazım ?

7 CEVAP

ailur0phile

Bana 10 litre 1 ay yetiyor. 5 litre tam doldurur ama bir ay yetmez.

losive

Bir ay yetmesi önemli değil doldursun yeter. Kum iyiyse hemen daha fazla alacağım.

diablerose

5 litre yeterince dolduruyor bnmkinin kum kabini

pablopicasso

Kum kabınız büyükse yetmez Kum yüksekliği de en az 7 cm olması gerekince kabınıza bağlı aslında🤓

losive

39 a 53 en iyisi 10 litre alayım 5 litre bana da doldurmaz gibi geldi.

buse_

Smart cat kullanıyorum 5 lt 22 tl tozutmuyor topaklanıyor koku yapmıyor çok iyi bir kum 1 ay yeter diye düşünüyorum çünkü yarıdan fazla var şuan ve kab dolu. Deneyin derim

10 litre alın kumun kalitesini öyle anlayabilirsiniz 5 lt 7 cm yükseklikte doldurmaz kabınızı dibe idrar çöker kum kötü diye düşünebilirsiniz