Kedimle Nasıl Oynarım

buse_

Kedim oyuncaklardan korkuyor maalesef daha küçük olduğu için ve genelde yatağının altı biraz açık olduğu için oraya girip kendi kendine koşuşturuyor ve oynuyor onunla çok fazla oynayamıyorum diye bana küsermi? Sadece bi kucağıma gelince yuvarlanıyor göbeğini okşuyorum ama yinede fazla oynayamıyorum nasıl dikkatini çekerim önerebileceğiniz bir oyuncak varsa yazarmısınız

6 CEVAP

Belki bir olta alabilirsiniz veya ağzını kesmeyecek derecede kalın ve yumuşak iplerle oynayabilir. En azından benim kedim ip yumağı ile koşuşturmayı çok seviyor🌸😊

Daha sessiz ve yavaş oyunlara yönelin. Zil, parkede kapak yuvarlama oyunları onun için şu an biraz fazla gürültülü olabilir. İpi yerde yavaşça sürükleyin, ilgisini çekip üzerine atlar muhtemelen. Oynamıyorsa da zorlamayın, daha çok küçük yavaş yavaş alışır.

buse_

@Busenurozkan çok teşekkür ederim, olta tarzı bişey almayı düşünüyordum 😊

Renklipati

Kediler peluş oyuncak çok seviyor,benimde öyle ördek ve küçük bir ayıcık var peluş onu ağzında taşıyıp duruyor ısırıyor peluş tarzı da bakabilirsiniz

buse_

@Guldnz sağolun :))

buse_

@Afedersinizamasakinm teşekkür ederim, az çok koşuyor ip in peşinden :D