Yetişkin Sokak Kedisi

sslzos

Merhaba kedi sahiplenicem
İlan gördüm bitane 1 gözü görme engelli ve bir ayağı kaybetmiş bi sokak kedisi varmış.sokakta yaşadığı için evime alılır mı nasıl bir yol izlemem lazım

2 CEVAP

Betullsusam

Engelli bi kediyi sahiplenmek istemeniz çok ince ve güzel bir davranış. Elbette sahiplenebilirsiz zaten engelleri dolayısıyla sokakta yaşaması zor. Sahiplendiğiniz zaman hemen bi veteriner ile görüşün gerekli kontrolleri yaptırın aşılarını olsun sonrasında evde bakmaya başlayabilirsiniz.

Böyle bir kediyi sahiplenirseniz en iyisini yapmış olursunuz :) emin olun çoğu sevgiye, bir kap suya muhtaç. Sizin onu sevdiğinizi görürse zamanla bağlanır size şüpheniz olmasın. İsterseniz ilan sahibine yazın tabii, huyu suyu nasıl kendini sevdiriyor mu falan diye. Kedi hakkında en doğru şeyi söyleyecektir.